FAQ - pompë Sand, gropë Pump, zhavorri Pump Prodhuesi

FAQ

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Cilat janë çmimet e juaj?

Modeli i ndryshëm ka .Ne të ndryshme të çmimeve, do të zgjedhë modelin sipas parametrave që ju ofrojnë. dhe pastaj ne japin kuotën e dhe të bëjë kontratë .com pls pari të përgatisë parametrat.

A keni një sasi minimale të rendit?

Jo, ne nuk kemi sasinë minimale të rendit. vetëm ndonjëherë ju duhet të mbajnë mallrave në portin tuaj, kështu pls së pari kontrolloni ngarkuar mallrave me forwarder tuaj.

A mund të OEM ose ODM?

Po, ne kemi ekip të fortë në zhvillim. Produktet mund të bëhen në përputhje me request.you tuaj mund të më dërgoni vizatim dhe ne mund të bëjmë atë si për.

Mund të furnizimit dokumentacionin përkatës?

Po, ne mund të sigurojë dokumentacionin më të përfshirë certifikatat e Analiza / e konformitetit; sigurimit; Origjina, dhe dokumentet e tjera të eksportit, ku required.also vizatim skicë dhe Kryqi vizatim sektorial.

Çfarë është koha mesatare çojë?

Për mostrat, koha çojë është rreth 7 ditë. Për prodhimin në masë, koha çojë është 20-30 ditë pas marrjes së pagesës depozitave. Herë të çojë hyjnë në fuqi kur (1) kemi marrë depozitën tuaj, dhe (2) kemi miratimin përfundimtar për produktet tuaj. Nëse kohët tona të çojë nuk punojnë me afat tuaj, ju lutem shkoni në kërkesat tuaja me shitje tuaj. Në të gjitha rastet ne do të përpiqemi për të akomoduar nevojat tuaja. Në shumicën e rasteve ne jemi në gjendje të bëjmë so.we ketë një shumë të pjesëve të këmbimit në magazinë, kështu që kohën e dorëzimit nganjëherë nuk është e vështirë.

Çfarë lloje të metodave të pagesës ju pranoni?

Ju mund të bëni pagesën në llogarinë tonë bankare, Western Union ose PayPal:
50% deposit in advance, 50% balance against the copy of B/L. we prefer the TT payment terms .also L/C is ok .

Çfarë është garanci produkti?

për disa pjesë, ne japim garanci në një vit, por për pjesë wetted, zakonisht do të jetë .Kjo 3-6months varet nga kushtet e ndryshme të punës

A të garantojë ofrimin e sigurt dhe të sigurt të produkteve?

Po, ne gjithmonë përdorim të eksportit cilësi të lartë packaging.we janë eksportuar këtë për gati 16 vjet, kështu, mos u shqetësoni për paketë.

Si për taksat e anijeve?

Kostoja e anijeve varet nga mënyra që ju zgjidhni për të marrë mallrat. Express është zakonisht më e shpejtë, por edhe rruga më e shtrenjtë. Nga seafreight është zgjidhja më e mirë për shuma të mëdha. Pikërisht normat e mallrave ne vetëm mund të ju jap në qoftë se ne e dimë detajet e shumës, pesha dhe mënyrën. Ju lutemi të na kontaktoni për informacione të mëtejshme.

Duan të punojnë me ne?


CONTACT US


WhatsApp Online Chat !