Контакт - песок пумпа, шахта пумпа, чакал пумпа Производител

Контактирајте не

JP Metal & Equipment Co.,Ltd

Address

No.1115, кат 10, бр.5 зграда бр.18 двор, Shijingshan Rd. Shijingshan округ, Пекинг Кина 100043

E-mail

justin-jpme@foxmail.com

Phone

+ 086-010-88696156

Hours

Од понеделник до петок: 08:30-06:00
Saturday: 9am to 5pm
Sunday: Closed


контакт со нас

  • Компанија: ЈП METAL & Опрема копродукции, ООД
  • Address:Headquarter :No.1115,Floor10,No.5 Building,No.18 Yard,Shijingshan Rd.Shijingshan District,Beijing China Plant Add : Equipment Manufacturing Base,Yuanshi County Industrial Park, Shijiazhuang City, China
  • Phone: +086-010-88696156
  • Phone: +086-0311-68124201
  • Факс: + 086-010-88696156
  • Е-пошта: justin-jpme@foxmail.com

Прашање За Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Најнови Вести

Прочитај повеќе