Metallum AH Lincei Slurry pump

Metallum AH Lincei Slurry pump

Description:

Type introductio AH, n, M sunt cantilevered sentinam exhauriant, horizontalibus, centrifugis slurry pumps. Sunt disposito tractantem abrasive aspersos maculis aut slurry in metallurgical, fodienda, calculus, potestas, etc. aedificationem materia et alia industriae departments AH (R), qui etiam vocatur n gravibus officium slurry pumps sunt usus ad traiceret fortis abrasive princeps densitate capita alta vel humilis Abono densitatis. Licita sub pressura, potest installed sentinam exhauriant huius generis etiam in serie multistage. N genus pu ...


  • MALITIA Price: US $ 1200-5500 / Motet;
  • Mini. Order: I Motet;
  • Copia Quantitate: (V) per Year fragmina
  • :: termino solucionis L / C, T / T, D / P, Unionis Occidentis, Asia Pecunia
  • Portus, Tianjin
  • Libellum: ISO9001, is an a CE
  • Product Detail

    Product Tags

    introduction

    Typus AH, n, M sunt cantilevered sentinam exhauriant, horizontalibus, centrifugis slurry pumps. Sunt in causis laesura Abono metallurgical aut mordax, fodienda, calculus virtutis et industriae parte materiae etc.

    AH (R), qui etiam vocatur n gravibus officium slurry sentinam exhauriant, ut sunt fortis abrasive qui transportasset density altum humilis vel princeps density caput slurry. Licita sub pressura, potest installed sentinam exhauriant huius generis etiam in serie multistage. N genus sentinam ad utensilia est maxime humilis vel princeps density density caput altum humilis altus caput laesura slurry.

    M (R) est genus sentinam slurry medio officium, quod adhibetur denique particula magnitudine et ob densitatem medii slurry.

    In liner est AH et impulsor (R) M (R) exemplar, et materiam esse variabilis potest esse metallum, sive rubber aut anti-abrasive, sed ex materia et impulsor de liner n exemplum non potest esse metallum version. Flexilis materia autem infectum partes maxime propter quod continet bene transponunt slurry, non-acuti particula magnitudine.

    Hastile vituli marini generis ad AH (R) M (R) and n pumps ex adoptable esse glandulae sigillum, expultrixque sigillum mechanica et sigillum. Ex eoque fieri petitionem posita interiectis XLV ordinatur ad octo gradibus positis locis et usus rationes. 

    Commoda
    1. genere officii sint potest posuit spatium XLV gradus. 
    2. replaceability bonum components de sentinam cum originali. 
    3. aliqua repugnant metallum et longa vita servitium est. 
    4. Cum radialis maior articulatio, et onus facultatem rating: 
    5 officii sint intervals of XLV gradus ad directionem possunt installed quod petitionem sui favorem positions et applications orientatur ad octo. 
    6. working conditione conveniunt.
    7. Wide application, princeps efficientiam, et facile ponere. 
    8. Wide impulsor ad optiones. 
    9. supportantes uncto usus ecclesiam lubricatae. 

    Electio chart euismod

    Model sentinam       Licita Max. Potentia
    (kw)
      Patet aqua euismod 
       Q facultatemCaput
    II (m)
          N celeritate (r / min)       Max.Eff.
    (%)
    NPSH (m)Impeller. Dia. (Mm)
       m 3/ h       l / s     
    1.5 / B I -ah1512.6-28.83.5-86-681200-3800402-4152
    II / 1.5 B -ah1532.4-729-206-581200-3200453.5-8184
    III / II C - AH3039.6-86.411-2412-641300-2700554-6214
    IV / III C - AH3086.4-19824-559-521000-2200714-6245
    IV / III D - AH6086.4-19824-559-521000-2200714-6245
    VI / IV D - AH60162-36045-10012-56800-1550655-8365
    VI / IV E - AH120162-36045-10012-56800-1550655-8365
    VIII / VI E - AH120360-828100-23010-61500-1140722-9510
    VIII / VI R - AH300360-828100-23010-61500-1140722-9510
    X / VIII st -ah560612-1368170-38011-61400-850714-10686
    XII / X ST - AH560936-1980260-5507-68300-800826762
    XIV / D. XII - AH5601260-2772350-77013-63300-600773-10965
    XVI / XIV NOSTR - AH12001368-3060380-85011-63250-550794-101067
    XX / XVIII NOSTR - AH12002520-5400700-150013-57200-400855-101370
    1.5 / B -ah I (R)1510.8-25.23-77-521400-3400352-4152
    II / 1.5 B - AH (R)1525.2-547-155.5-411000-2600502.5-5178
    III / II C - AH (R)3036-75.610-2113-391300-2100552-4213
    IV / III C - AH (R)3079.2-18022-505-34.5800-1800593-5245
    IV / III D - AH (R)6079.2-18022-505-34.5800-1800593-5245
    VI / IV D - AH (R)60144-32440-9012-45800-1350653-5365
    VI / IV E - AH (R)120144-32440-9012-45800-1350653-5365
    VIII / VI E - AH (R)120324-72090-2007-49400-1000655-10510
    VIII / VI R - AH (R)300324-72090-2007-49400-1000655-10510
    X / VIII st - AH (R)560540-1188150-33012-50400-750754-12686
    XII / X S. -ah (R)560720-1620200-4507-45300-650802.5-7.5762
    XIV / D. XII - AH (R)5601152-2520320-70013-44300-500793-8965
    XVI / XIV NOSTR - AH (R)12001224-2754340-7659-43250-450823-81067
    XX / XVIII NOSTR - AH (R)12002268-4860630-135011-46200-350822-81372
    X / VIII E - M120540-1440150-40014-60600-1000734-10549
    X / R VIII - M300540-1440150-40014-60600-1000734-10549
    1.5 / I C -HH3016.2-34.24.5-9.525-921400-2200202-5.5330
    III / II D -HH6068.4-136.819-3825-87850-1400473-7.5457
    IV / III E -HH120126-25235-7012-97600-1400502-5508
    VI / F IV - n260324-72090-20030-118600-1000643-8711
    VIII / VI S - HH560468-1008130-28020-94500-1000654-12711
    His verbis interpretantur:
    1. range suadetur Quantitate:% L% Q'≤Q≤110 Q '(Q, iam accommodata ad facultatem in summo efficientiam).
    2. NPSH: oportet ad designandum summa celeritate in Q commendatae

    38a0b923

    construction

    Et AH genus slurry sentinam exhauriant corpora sunt quae consistunt in metallum liners replaceable lapsum-repugnant, vel adversus gerunt Flexilis-liners, et lapsum-repugnant impellers potest etiam applicare materiam seu metallum gerunt Flexilis materia repugnant. Quod genus slurry pumps n solum applicare materiam lapsum-repugnant metallum in corpora sua sentinam et impellers. 

    2

    Application
    AH serie late usus est in hoc slurry sentinam metallica, metalla, mineralibus processus, dredging, dewatering, aqua treatment, baptismata calculus, molendini, cyclone nutritor, tendentem fuerant, potestate, ... building materia etc. industriae variis sites. Pro diversis nominibus dicuntur nostra sentinam exhauriant working diversis munia: Sapphire processus sentinam Mill slurry pump iugi fluit sanguine, Booster sentinam, sentinam Pascentium, Tailing sentinam transferunt Thickner Underflow pump sentinam, sentinam De screen-inriguo, Pressure sentinam, sentinam Incumbite ...

     


  • Suspendisse
  • Deinde: